Разработка сайтов – заказать разработку сайта

Google Adwords iestatīšana

Reklāmas kampaņu optimizācija Google Ads (agrāk pazīstams kā Google AdWords).

Mēs esam Google Partners sertificēta aģentūra, kas specializējas Google Ads reklāmas stratēģiju izstrādē. Mūsu profesionāļu komanda palīdzēs jums sasniegt maksimālu atdevi no katra ieguldītā eiro.

Visaptveroša pieeja Google reklāmu iestatīšanai ietver.

  • Padziļināta jūsu nišas un konkurences vides analīze
    personalizētas tiešsaistes veicināšanas stratēģijas izstrāde
  • Paplašināta semantiskā kodola izveide, ņemot vērā jūsu uzņēmējdarbības specifiku.
  • Rūpīga atslēgvārdu grupēšana, lai palielinātu reklāmas atbilstību.
  • Google Ads konta izveide un optimizācija
  • Uzrunājošu tekstu rakstīšana bezmaksas reklāmām un pievilcīgu attēlu atlase
  • Plašu mīnusvārdu sastādīšana, lai atdalītu netērēto datplūsmu.
  • Google Analytics integrēšana un modificēšana, lai iegūtu precīzus identifikācijas rezultātus.
  • Reklāmas kampaņas konversijas mērķu definēšana un noteikšana

 

Google Adwords iestatīšanas izmaksas

Ieguldījumi Google reklāmās ir atkarīgi no jūsu projekta mēroga un sarežģītības. Galvenie faktori, kas ietekmē izmaksas: semantiskā kodola apjoms, reklāmas stratēģiju skaits, ģeogrāfiskais pārklājums un konkurences līmenis nozarē.

Klientiem ar ievērojamiem reklāmas budžetiem mēs piedāvājam īpašus noteikumus, tostarp iespēju izveidot kontekstuālo reklāmu. Sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai saņemtu individuālus komerciālos piedāvājumus.

Mēs veidojam reklāmas kampaņas, pilnībā ievērojot pašreizējās Google Ads prasības un ieteikumus. Tas ļauj mums izmantot visus pieejamos rīkus un paplašinājumus: ātrās saites, precizējumus, atrašanās vietas datus, kontaktinformāciju un daudz ko citu.

Uzticot mums savas kontekstuālās reklāmas samazināšanu, jūs esat pilnībā gatavs uzsākt reklāmas kampaņu ar integrētu tīmekļa analītikas sistēmu. Tas ļauj ne tikai piesaistīt mērķtiecīgus apmeklētājus, bet arī pastāvīgi novērtēt katras reklāmas efektivitāti.

Mūsu pieredze liecina, ka pareizi izveidota reklāma Google Ads spēj palielināt klientu plūsmu un zīmola atpazīstamību iespējami īsā laikā. Mēs ne tikai uzstādām reklāmas – mēs radām jaunu rīku jūsu biznesa attīstībai digitālajā vidē.

Papildus pielāgošanai mēs piedāvājam arī nepārtrauktu reklāmas kampaņu optimizāciju un mērogošanu. Tas ļauj mums pielāgoties tirgus izmaiņām, sezonālajām laikapstākļu svārstībām un jauniem biznesa izaicinājumiem.

Mēs lepojamies, ka mūsu klienti ir sasnieguši iespaidīgus rezultātus, pateicoties mūsu pieredzei kontekstuālās reklāmas jomā. Pievienojieties reklāmdevēju panākumu rezultātiem – ļaujiet mums atraisīt Google reklāmu potenciālu jūsu uzņēmumam jau šodien!

Iesniedziet pieteikumu vietnē, un mēs drīz ar jums sazināsimies un atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.

Scroll to Top