Разработка сайтов – заказать разработку сайта

Mājas lapas izveide

Mēs specializējamies mājas lapu izstrādē, kas vērsta uz maksimālu konversijas rādītāju un veiksmīgu pārdošanu. Mūsu projektu mērķis ir veicināt pārdošanu un palielināt pārdošanas rādītājus.

Mēs piedāvājam mājaslapu izstrādes pakalpojumus un strādājam ar maziem, vidējiem un lieliem uzņēmumiem.

Galvenais mērķis ir palielināt mūsu klientu pārdošanas apjomu. Lai piesaistītu jaunus klientus, mēs izstrādājam pārdošanas mājas lapas, kā arī izkraušanas lapas ar augstu konversijas rādītāju. Bieži vien tieši vietnes zemā konversijas rādītāja dēļ uzņēmumi zaudē daudz naudas – tie maksā par reklāmu izveidošanu, pērk datplūsmu, bet vietne nepārvērš klikšķus konversijās.

Ja tīmekļa vietnes vai mērķlapas konversijas rādītājs palielināsies pat par 1 %, jūs šo pieaugumu uzreiz sajutīsiet arī naudas izteiksmē.

Mājaslapu izstrādē izmantojam modernās tehnoloģijas – HTML5, CSS3, jQuery.

Tas nodrošina, ka vietnes tiek pareizi attēlotas visās mūsdienu pārlūkprogrammās un ātri ielādētas.

Mēs sadarbojamies ar klientu, lai izvēlētos mājaslapai piemērotu domēnu.

Jūsu zīmols stāsta par jums, jūsu vērtībām, personību un to, kas jūs raksturo. Tāpēc ļaujiet domēna nosaukumam sakrist. Pirms pieņemt galīgo lēmumu, aplūkosim dažas iespējas. Ja jums ir zīmols, bet daži atslēgvārdi nav pieejami, nosaukuma izvēle prasīs nedaudz radošuma.

Mēs sistemātiski un mērķtiecīgi strādājam pie mājaslapas piepildīšanas ar saturu. Vispirms mēs analizējam savas auditorijas pieprasījumus un vajadzības, lai saprastu, kāds saturs būs visatbilstošākais un interesantākais. Pēc tam mēs izstrādājam informatīvos materiālus, tostarp tekstus, attēlus un videoklipus, ņemot vērā SEO optimizāciju, lai uzlabotu redzamību meklētājprogrammās. Kad saturs ir publicēts, mēs to regulāri atjauninām un pievienojam jaunu saturu, lai vietne būtu interesanta un atbilstu lietotāju vajadzībām.

Tiklīdz visi jaunās vietnes mehānismi ir atkļūduši testa serverī, mēs to pārnesam uz jūsu izvēlēto domēna adresi un hostingu.

No brīža, kad mājas lapa tiek pārvietota uz izvēlēto hostingu un savienota ar domēna vārdu, tā kļūst “redzama” potenciālajiem klientiem un interneta lietotājiem. To var atrast, meklējot projekta nosaukumu internetā vai izmantojot tiešo domēna adresi.

Apspriedīsim jūsu projektu

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Scroll to Top